KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486138
nr 1348 6138
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap, Signerad. Olja på duk, 32x40 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:01:40
21/9 15:10:45
100 kr
21/9 17:51:24
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg